RECRUTAM INSPECTORI - ASISTENTI- BROKERI DE ASIGURARI

RECRUTAM INSPECTORI - ASISTENTI- BROKERI DE ASIGURARI- toata Romania

Tipuri de asiguraripe care le intermediem:

  • - Asigurari RCA,
  • - Casco
  • - Asigurari de locuinte PAD si/sau facultative
  • - Raspunderi civile ( pt. avocati, medici, asistentimedicaliexecutorijudecatoresti, traducatori, taximetristi etc. )
  • - Asigurari de calatorie in strainatate.
  • - ASIGURARI BULGARIA

Descrierea jobului:

- Intermedierea politelor de asigurare de orice tip pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romaniasi Bulgaria
- FARA TARGET
- se poate lucra atat de acasa cat si de la serviciu

CANDIDATUL IDEAL

- Abilitati de comunicare, negociere si vanzare
- Atitudinepozitiva, spirit de initiativa si receptivitate la nou
- Capacitati organizatorice, de munca in echipa si orientare spre clienti si rezultate
- Cunostinte operare calculator
- este motivat de castiguri bazate pe comision;
- constituie avantaj experienta in asigurari sau vanzari;

BENEFICII :

  • - Comisioanea tractive ( bonusuri suplimentare din vanzari )
  • - Calificare continua (prin cursuri organizate de asiguratori )
  • - Oportunitati de promovare si dezvoltare profesionala

RESPONSABILITATI:

  • - Dezvoltarea portofoliului de clienti
  • - Promovarea produselor companiei pe piatalocala a asigurarilor

Descrierea companiei: Suntem reprezentanti autorizati pentru asiguratorii din Romania - Allianz Tiriac, Groupama ,Omniasig, Asirom, Generali etc.

Consultanta
Inmatriculari AUTO

Trimiteti-ne actele auto scanate si va spunem ce aveti de facut !

Cand expira RCA-ul?

NOI va reamintim cand expira polita de asigurare
Copyright (c) 2017.ATI Asig - Asigurari, Asigurari Bulgaria, Asistenta daune, Traduceri, Inmatriculari auto, Recrutare asistenti BROKERAJ - Cluj Napoca.